Главная » Статьи » статьи отдых и развлечения » статьи отдых и развлечения

Посуд для кафе і обладнання: від слайсера до холодильних дверей

Обладнання кафе: з чого почати

Організація власної справи у сфері громадського харчування вимагає не тільки багато часу і фінансових вливань, але і добре продуманого плану, де будуть враховані всі аспекти і потреби майбутнього закладу. Від спеціалізації і меню залежить вибір обладнання для кухні (піч для піци чи пароконвектомат, холодильна шафа чи велика камера, де за герметичність відповідають двері холодильні, чи потрібен тістомісильник, слайсер, льдогенератор). Також варто продумати, який посуд для кафе чи ресторану Ви будете купувати, враховуючи стиль інтер’єру та різноманітність страв.

Комплексний підхід допоможе започаткувати успішний бізнес і уникнути організаційних складнощів. Тому слід виділити декілька основних пунктів, на які необхідно звернути увагу.

Обладнання для ресторанів і кафе

 Пристрої для закладів громадського харчування розподіляють на декілька категорій:

  1. Холодильне обладнання – використовується для зберігання продуктів у свіжому вигляді, заморозки, продукування льоду. Холодильні і морозильні шафи різних розмірів підійдуть для будь-якого кафе, холодильні вітрини допоможуть вигідно презентувати готові страви. Але великі заклади часто встановлюють холодильні камери – збірні габаритні конструкції, які дозволяють зберігати великий обсяг продуктів.  Тут важливу роль для теплоізоляції відіграють двері холодильні, які можуть бути різних розмірів, матеріалів. Двері холодильні можуть значно економити простір (розсувні, вертикальні з електричним приводом не займають лишнього місця та ідеально підійдуть для вузьких коридорів, малих приміщень, при цьому забезпечують чудову звуко- і термоізоляцію, герметичність і довговічність холодильної камери).
  2. Теплова техніка – без плит, печей, шаф для запікання, варіння, смаження і т. д. не може функціонувати жодна кухня. Конкретний пристрій варто вибирати з урахуванням майбутнього меню (якщо в меню буде піца, то слід купити спеціальну піч для піци, якщо планується власна свіжа випічка – варто задуматись про пароконвектомат або просту пекарську шафу, розстоєчну шафу і т. п.).
  3. Електромеханічне обладнання – професійна м’ясорубка, тістоміс, слайсер ,міксер допоможуть прискорити роботу на кухні, зменшити відходи продуктів і витрати на електроенергію завдяки швидкій і якісній обробці сировини. Наприклад, щоб швидко нарізати продукти рівномірними скибками необхідно купити слайсер. Особливо це актуально для ресторанів, кафе, магазинів і супермаркетів з великим потоком клієнтів, де ручна нарізка потребувала б багато часу і зусиль.
  4. Інші допоміжні пристрої – льодоподрібнювачі, винні шафи для бару, столи, стійки, лінії роздачі, посудомийки та інше.

Лише визначившись з потрібним обладнанням, і оформивши інтер’єр закладу, можна купити посуд для кафе, щоб уникнути дисонансу в дизайні, а також врахувати всі потреби кухні.

Посуд для кафе: види і особливості

Оскільки правильно обладнати ресторан чи кафе може лише професіонал, то варто звернутися в інтернет магазин torgoborud.com.ua, де наші менеджери допоможуть вибрати як конкретний слайсер, двері холодильні, так і забезпечити повним комплектом техніки для Вашої кухні, підібрати посуд для кафе та ін..

Посуд  для кафе постійно оновлюють і вдосконалюють,  асортимент вражає своїм різноманіттям і тим ускладнює вибір конкретного інвентарю. Перш за все варто розуміти різницю між професійним і побутовим посудом. Професійний посуд для кафе чи ресторану відрізняється високою якістю, безпечністю матеріалів і довговічністю, оскільки розробляється з розрахунком на тривалу, інтенсивну експлуатацію. Відповідно до застосування, виділяють:

  1. Наплитний посуд і гастроємності – каструлі, сковороди, сотейники, які є атрибутом будь-якої кухні. Можуть виготовлятися з алюмінію, нержавіючої сталі, чавуну, міді і т. д., від чого залежить ціна і строк використання. Кожен вид має свої переваги і недоліки, специфіку використання (наприклад, чавунний посуд ідеально підійде для тушкування, оскільки повільно нагрівається і довго тримає тепло, мідний – для швидкого приготування, зокрема, кави).
  2. Допоміжний і роздатковий інвентар – різноманітні лопатки, сита, дошки, ножі та ін., без яких неможлива робота повара. Застосовуються в усіх процесах на кухні: підготовка сировини і під час самого готування.
  3. Фарфоровий, скляний, керамічний посуд для кафе – використовується для подачі готових страв і напоїв, сервірування столу. З його допомогою навіть звичайна страва може стати витвором мистецтва, при правильному виборі і оформленні.
  4. Столові прибори – служать прикрасою столу, здатні підкреслити статус закладу. Виготовлені, як правило, з нержавіючої сталі, різняться дизайном, стилем і призначенням (існують як звиклі столові ложки, виделки, ножі, так спеціальні ножі для масла, виделки для риби і т. д.).
  5. Барний інвентар та сервіровка – допоміжні аксесуари, що використовуються для сервірування столу (блюда, корзини, скатертини і т. д.), обслуговування в барі (штопори, рим мери, підноси).
Категория: статьи отдых и развлечения | Добавил: andrei (24.01.2017)
Просмотров: 665 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0